ÖDEME ŞARTLARI


Değerli müşterimiz, ziyaretcimiz aşağıdaki yazılı sözleşmenin hukuki açıdan bağlayıcığı vardır. Bilen Medikal olarak bizler aşağıda yazan ödeme şartlar, sipariş teslim şartlarına bağlılığımızı ilan etmekteyiz. Lütfen sizlerde aşağıda yazılı olan sözleşmeyi okuyunuz.

Havale / EFT

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır. Havale veya EFT ile yapılan alışverişlerde ödeme yaptıktan sonra havale bildirim formunu doldurarak firmamızı haberdar etmeniz gerekmektedir.

 

SİPARİŞ ve TESLİMAT ŞARTLARI


Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz bulunduğunuz şehre göre değişmekle birlikte Türkiye’nin en uzak noktasına en geç 3 iş günü içerisinde kargoyla teslim edilir.

Stokta Bulunmayan Ürünler

Sitemizde ( Bilen medikal ) bulunan ürünlerin stoğumuzda olup olmadığını telefonla teyid ediniz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Kargo firmasından teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, derhal bizimle irtibata geçiniz. Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücreti

İnternet sitemizden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye için sabittir.