Bilen Medikal Ottobock grubu ürünlerde bir bilen

 

Ottobock Ankara bayisi olarak binlerce mutlu müşteriye sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 10 yıla  Yakındır medikal sektöründe olan tecrübemizle dünyanın en iyi Akülü Sandalye ve Tekerlekli sandalye üreticisi Otto Bock firmasıyla ortak çalışmayı müşteri memnuniyeti açısından tercih ederek doğru karar verdiğimizi mutlu müşterilerimiz sayesinde her geçen gün daha iyi anlıyoruz.

NEDEN OTTOBOCK

Medikal sektöründe uzun yıllara varan tecrübelerimiz ve müşterilerimizle bire bir yaptığımız görüşmelerde insanların uzun yıllar dayanacak, sık sık arıza vermeyecek ürünler istediklerini gördük. Bu haklı istek doğrultusunda yaptığımız araştırmalar ve müşteri geri dönüşlerini takip ettik. Müşteri geri dönüşlerine baktığımızda satışını yaptığımız 20 ye yakın değişik marka varken, en az sorun çıkarak ve müşteriyi en fazla memnun edenin markanın Ottobock olduğunu görüp, Ottobock marka ürünlerin satışına ağırlık verdik.

Ottobock ürünleri nin yelpazesi çok geniş olsa da bizler genel anlamda Akülü Sandalye, Tekerlekli Sandalye ve Puset grubu Ottobock ürünlerine yoğunlaşarak bu 3 ürün grubunun satışına yoğunlaştık.

SLOGANIMIZ KAZAN KAZAN

Müşterinin kazancı bizim kazancımız, müşterinin mutluluğu bizim mutluluğumuz ve müşterinin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz ilkesiyle hareket ediyoruz. Ürün satış öncesi müşteriye gösterdiğimiz ilginin daha fazlasını satış sonrası göstermeye gayret etmekteyiz.

Satış sonrası müşterimiz Ankara ili dışındaysa kargo gönderisinin mümkün olan en kısa sürede müşteriye ulaşması adına elden gelen gayreti gösterip, ilgili ürün müşterinin eline geçene kadar takipçisi oluyoruz.

İYİ BİR AKÜLÜ SANDALYE VE TEKERLEKLİ SANDALYE İÇİN OTTOBOCK

Ottobock marka tüm ürün gruplarında olduğu gibi gerek akülü sandalye gerekse de tekerlekli sandalye grubunda kullanılan malzemenin çok dayanıklı olması ürünlerin ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda hem tekerlekli sandalye hem de akülü sandalyelerin konforunun üst düzeyde olması kullanıcın rahatı ve omurga sağlığı için son derece uygundur. Estetik açıdan şıklığı, sağlık açısından konforu vaat eden Otto Bock bu vaadinin sağlamasını müşteri memnuniyetiyle kanıtlamıştır. Otto Bock Türkiye Ankara bayisi olarak her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizi arayabilir, iletişim bölümümüzden e-mail gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bir telefon kadar uzaklıktadır.